Nasi partnerzy

Nasi partnerzy to doświadczeni i wyspecjalizowani prawnicy oraz firmy zewnętrzne z wieloletnim doświadczeniem.

Adwokat Witold Walosiński
Kancelaria Indywidualna

Prawo własności intelektualnej, prawo autorskie, prawo reklamy, zwalczanie nieuczciwej konkurencji, prawo cywilne w szczególności prawo obrotu nieruchomościami i prawo zobowiązań, procedura cywilna, prawo karne, prowadzenie spraw spornych przed sądami powszechnymi oraz Sądem Najwyższym, prawo telekomunikacyjne, negocjacje umów krajowych i międzynarodowych.

Zakres pomocy prawnej świadczonej przez Kancelarię obejmuje wszystkie dziedziny prawa w szczególności w zakresie szeroko pojętego prawa cywilnego, prawa pracy, prawa karnego, prawa autorskiego, reklamy, własności przemysłowej, zamówień publicznych, ochrony danych osobowych, ochrony konkurencji i konsumentów, zwalczania nieuczciwej konkurencji, obrotu nieruchomościami, gospodarowania nieruchomościami, IT, postępowań regulacyjnych oraz telekomunikacji. Kancelaria specjalizuje się również w reprezentowaniu klientów przed sądami w postępowaniach sądowych.

Kancelaria oferuje świadczenie pomocy prawnej w pełnym zakresie, w tym w szczególności świadczy bieżące porady, sporządzanie opinii prawnych, prowadzenie negocjacji umów krajowych i międzynarodowych, reprezentowanie Klientów w negocjacjach, sporządzanie i opiniowanie projektów umów i aktów wewnętrznych, reprezentację przed sądami powszechnymi, Sądem Najwyższym w sprawach cywilnych, karnych  i pracowniczych, jak również reprezentację przed organami administracyjnymi wszystkich instancji, jak i sądami administracyjnymi.

 

Kancelaria świadczy pomoc prawną na rzecz Klientów od 1996 roku.

Kancelaria Radcy Prawnego Jerzy Tofil

Kancelaria specjalizuje się w obsłudze przedsiębiorców, w tym banków i funduszy inwestycyjnych. Doradza w obszarze prawa bankowego, handlowego oraz restrukturyzacji.

Codefellow sp. z o.o

Zespół ekspertów IT tworzących dedykowane oprogramowanie B2B oraz B2C. Główną specjalizacją firmy są systemy CRM, ERP dla branży deweloperskeij, medycznej i usługowej. Codefellow jest partnerem technologicznym DPAG i współwłaścicielem elektronicznego systemu zgłoszeń dla Sygnalistów www.e-sds.pl.

Medisky International sp. z o.o.

Medisky to ekspert na rynku międzynarodowych ubezpieczeń zdrowotnych. Należymy do grupy MediHelp działającej na rynku europejskim ponad 20 lat. Naszym partnerem strategicznym jest AXA. Oferta Medisky skierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i firm.  Ubezpieczenia Medisky to najbardziej zaawansowane i nowatorskie rozwiązania na rynku zapewniające kompleksowy i szybki dostęp do pierwszej pomocy, usług szpitalnych i ambulatoryjnych nie tylko w Polsce, ale i na świecie, co czyni nas liderem w tym segmencie ubezpieczeń zdrowotnych.

 

Medisky